Administrasjon

 

Administrasjonen i pensjonskassen teller 7 ansatte. Du finner oss i 4.etasje i Rådhusgata 26. Åpningstid 08.00 – 15.30

 

Frode Thorkildsen. Administrerende direktør 
tlf: 38 10 71 05 / 90 75 63 51
e-post: frode.thorkildsen@kristiansand.kommune.no


Magnar Flaa. Seniorrådgiver
tlf: 38 10 71 04
e-post: magnar.flaa@kristiansand.kommune.no

 

Marius Moen. Leder - pensjonsavdeling
tlf: 38 10 71 01 / 99 77 21 59
e-post: marius.moen@kristiansand.kommune.no

 

Jorunn Fidje. Rådgiver
tlf: 38 10 71 02
e-post: jorunn.fidje@kristiansand.kommune.no

Jorunn har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 1. og den 8. hver måned.

 

Ivar Andre Nilsen. Rådgiver

tlf: 38 10 71 07
e-post: ivar.andre.nilsen@kristiansand.kommune.no

Ivar har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 9. og den 17. hver måned.

 

Linn-Iren Tønnessen. Rådgiver

tlf: 38 10 71 03
e-post: linn-iren.tonnessen@kristiansand.kommune.no

Linn-Iren har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 18. og den 22. hver måned.

 

Anita Halle. Rådgiver
tlf: 38 10 71 06
e-post: anita.halle@kristiansand.kommune.no
Anita har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 23. og den 31. hver måned.

 

 Makeweb/CMS