Administrasjon

 

Administrasjonen i pensjonskassen teller 8 ansatte. Du finner oss i 4.etasje i Tordenskjolds gate 9. Åpningstid 08.00 – 15.30

Frode Thorkildsen. Administrerende direktør 
tlf: 907 56 351
e-post: frode.thorkildsen@kkpensjon.no


Magnar Flaa. Seniorrådgiver
tlf: 906 53 004
e-post: magnar.flaa@kkpensjon.no

 

Marius Moen. Leder - pensjonsavdeling
tlf: 997 72 159
e-post: marius.moen@kkpensjon.no

 

Jorunn Fidje. Rådgiver
tlf: 918 88 554
e-post: jorunn.fidje@kkpensjon.no 

Jorunn har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 1. og den 8. hver måned.

 

Ivar Andre Nilsen. Rådgiver

tlf: 476 30 202
e-post: ivar.andre.nilsen@kkpensjon.no

Ivar har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 9. og den 17. hver måned.

 

Linn-Iren Tønnessen. Rådgiver
tlf: 415 69 301
e-post: linn-iren.tonnessen@kkpensjon.no

Linn-Iren har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 18. og den 22. hver måned.


Anita Halle. Rådgiver
tlf: 993 81 295
e-post: anita.halle@kkpensjon.no

Anita har et særskilt ansvar for pensjonsmottakere født mellom den 23. og den 31. hver måned.

 

Therese Tønnessen. Konsulent

e-post: therese.tonnessen@kkpensjon.no

 Makeweb/CMS